✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Yonex Badminton Racquet Astrox 99 Play (Strung)
| Flex | Medium |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Weight / Grip | 4U (Avg.83g) G5, 6 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Recommended String | Control Players: AEROBITE Hard Hitters: BG66 FORCE |
| Color(s) | White Tiger, Cherry Sunburst |
| Item Code | AX99-PL |
$28.00
Original: $79.99
-65%Yonex Badminton Racquet Astrox 99 Play (Strung)—
$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Flex | Medium |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Weight / Grip | 4U (Avg.83g) G5, 6 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Recommended String | Control Players: AEROBITE Hard Hitters: BG66 FORCE |
| Color(s) | White Tiger, Cherry Sunburst |
| Item Code | AX99-PL |















