✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Yonex Badminton Racquet Arcsaber 11 Play (Strung)
| Flex | Medium |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U (Avg.83g) G5, 6 |
| Stringing Advice | 4U: 19 - 27 lbs |
| Color(s) | Grayish Pearl |
| Item Code | ARC11-PL |
$79.99
Yonex Badminton Racquet Arcsaber 11 Play (Strung)—
$79.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Flex | Medium |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U (Avg.83g) G5, 6 |
| Stringing Advice | 4U: 19 - 27 lbs |
| Color(s) | Grayish Pearl |
| Item Code | ARC11-PL |







