✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Yonex Badminton Racquet Arcsaber 2 Feel (Strung) - Black/Green
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | HT Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U5,6 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 30 lbs |
| Recommended String | Control Players: NANOGY 98 Hard Hitters: NANOGY 95 |
| Color(s) | Black / Green |
| Made In | China |
| Item Code | ARC2F |
$22.75
Original: $65.00
-65%Yonex Badminton Racquet Arcsaber 2 Feel (Strung) - Black/Green—
$65.00
$22.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | HT Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U5,6 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 30 lbs |
| Recommended String | Control Players: NANOGY 98 Hard Hitters: NANOGY 95 |
| Color(s) | Black / Green |
| Made In | China |
| Item Code | ARC2F |







