✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Yonex Badminton Racquet Astrox 77 Play (Strung)
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U (Avg. 83g) G5,6 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Recommended String | Control Players: AEROBITE Hard Hitters: EXBOLT65 |
| Color(s) | High Orange |
| Item Code | AX77-PL |
$79.99
Yonex Badminton Racquet Astrox 77 Play (Strung)—
$79.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U (Avg. 83g) G5,6 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Recommended String | Control Players: AEROBITE Hard Hitters: EXBOLT65 |
| Color(s) | High Orange |
| Item Code | AX77-PL |















