✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Yonex Badminton Racquet Astrox 01 Clear (Strung) - Black/Blue
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U (Avg. 83g) G4,5 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Color(s) | Black / Blue |
| Item Code | AX01C |
$19.25
Original: $55.00
-65%Yonex Badminton Racquet Astrox 01 Clear (Strung) - Black/Blue—
$55.00
$19.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U (Avg. 83g) G4,5 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Color(s) | Black / Blue |
| Item Code | AX01C |

















