
Yonex Badminton String Exbolt 65 - 10m Set & 200m Reel
ACCELERATED SHOT AND CONTROL WITH AN INSTANT BITE
| Color(s) | Yellow, Black, White |
|---|---|
| Gauge | 0.65 mm |
| Length | 10 m (33 ft) / 200 m (656 ft) |
| Core | High-Intensity Nylon Multifilament |
| Outer | Special Braided Forged Fiber |
| Coating | Elasticity Outer |
| Made In | Japan |
| Item Code | BGXB65 |
Original: $13.99
-65%$13.99
$4.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
ACCELERATED SHOT AND CONTROL WITH AN INSTANT BITE
| Color(s) | Yellow, Black, White |
|---|---|
| Gauge | 0.65 mm |
| Length | 10 m (33 ft) / 200 m (656 ft) |
| Core | High-Intensity Nylon Multifilament |
| Outer | Special Braided Forged Fiber |
| Coating | Elasticity Outer |
| Made In | Japan |
| Item Code | BGXB65 |














