✨ New Arrivals Just Dropped!Explore







Yonex Tennis Shoe Power Cushion Eclipsion 5 Men (White/Brown)
| Color(s) | Blue / White, Ruby Red, White / Brown, White |
|---|---|
| Surface | All-Court |
| Weight (per size) | 365g / 12.9oz per size 26.0 cm shoe |
| Upper | Synthetic Fiber, Synthetic Resin |
| Midsole | Synthetic Resin |
| Outsole | Rubber Sole (Endurance Rubber II) |
| Size | 22.0_30.0, 31.0 cm |
| Item Code | SHTE5MAC |
Select Color
Select Size
From $50.75
Original: $145.00
-65%Yonex Tennis Shoe Power Cushion Eclipsion 5 Men (White/Brown)—
$145.00
$50.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color(s) | Blue / White, Ruby Red, White / Brown, White |
|---|---|
| Surface | All-Court |
| Weight (per size) | 365g / 12.9oz per size 26.0 cm shoe |
| Upper | Synthetic Fiber, Synthetic Resin |
| Midsole | Synthetic Resin |
| Outsole | Rubber Sole (Endurance Rubber II) |
| Size | 22.0_30.0, 31.0 cm |
| Item Code | SHTE5MAC |
























