✨ New Arrivals Just Dropped!Explore




Yonex Clean Grap (3 Wraps)
Antibacterial & deodorizing
| Color(s) | Cool Black, White / Sky Blue, Pink / Lavender, Corn Yellow |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Length | 1,200 mm |
| Thickness | 0.6 mm |
| Material(s)- | Polyurethane, Odorles |
| Quantity | 3 Wraps |
| Made In | Japan |
| Item Code | AC147 |
Select Color
From $3.50
Original: $10.00
-65%Yonex Clean Grap (3 Wraps)—
$10.00
$3.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Antibacterial & deodorizing
| Color(s) | Cool Black, White / Sky Blue, Pink / Lavender, Corn Yellow |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Length | 1,200 mm |
| Thickness | 0.6 mm |
| Material(s)- | Polyurethane, Odorles |
| Quantity | 3 Wraps |
| Made In | Japan |
| Item Code | AC147 |

















